Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Rowerek biegowy Arti Speedy M Luxe z hamulcem

Producent: Arti
Dostępność:  (0 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Kolor
szt.
115,00 zł

Rowerek biegowy Arti Speedy M Luxe z hamulcem

Rowerek ARTI Speedy M Luxe z hamulcem tylnym, to nowoczesny, super lekki i bezpieczny rowerek biegowy. Lekka stalowa rama sprawia, że przejażdżki są bardzo przyjemne i nie męczą dziecka, kółka wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, piankowe koła zapewnią komfort bez obawy o przebicie opony. Rowerki charakteryzują się oryginalnym designem.Rowerek biegowy to idealne rozwiązanie do nauki utrzymywania równowagi. Dzięki niemu dziecko rozwija koordynację ruchową, udowodniono, iż tego typu rowerki znakomicie wpływają na rozwój dziecka. Dzięki niemu dzieci bardzo szybko są w stanie przesiąść się na normalny rower.


Funkacja hamulca uatrakcyjnia dziecku jazdę i wyrabia nawyk hamowania za pomocą hamulca co w przyszłości ułatwia opanowanie jazdy na prawdziwym rowerze.

Jeśli swoją przygodę z rowerkiem biegowym  dziecko dopiero rozpoczyna to osiągane prędkości są mniejsze, jednak już po 2-3 tygodniach nauki jazdy osiągane prędkości będą większe i tu przyda się hamulec. Podstawowym sposobem zatrzymania rowerka biegowego jest hamowanie przy użyciu nóg i ten sposób hamowania będzie stosowany przez dziecko w 90 % przypadków, ale dodatkowo może ono skorzystać z hamulca aby skrócić drogę hamowania i zaoszczędzić parę milimetrów podeszwy. Również przy większych prędkościach np. podczas jazdy z górki na pazurki, przydaje się dodatkowy spowalniacz w postaci hamulca. W kolejnym etapie wtajemniczenia, maluch może zaprzestać hamowania nóżkami i używać przede wszystkim hamulca ręcznego, chociaż swobodnie opuszczone nóżki tak czy inaczej będą używane do hamowania. Hamulec ręczny przyda się starszakowi również w celu obycia się z używaniem manetek na kierownicy, co w przyszłości zaowocuje przy przesiadce na klasyczny jednoślad z hamulcami i przerzutkami. 


Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat
Dopuszczalne obciążenie 35kg

Funkcje:
- rowerek biegowy do nauki jazdy
- skrętna kierownica
- regulowana wysokość siedziska 33 - 43cm
- regulowana wysokość kierownicy 54 - 60cm
- dobrze wyprofilowana kierownica szerokość 45cm
- bezpieczne i antypoślizgowe rączki
- miekkie wygodne siodełko
- piankowe komfortowe koła
- łożyska w kołach
- średnica koła 10"
- hamulec tylny

Dane techniczne:

wysokość: 55 - 60 cm
szerokość: 45 cm
długość : 71 cm
waga: 3 kg