Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Rogal ciążowy bawełna

Producent: Sensillo
Dostępność:
Jest Jest
 (6 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Kolor
szt.
78,00 zł

Rogal ciążowy

Rogal ciążowy XL(180x35cm) sprawdzi się doskonale zarówno przed porodem jak i już po rozwiązaniu. Przyszłej mamie przyniesie ulgę jako podparcie dla zmęczonych pleców, lub spełni funkcję wałka pod spuchnięte nogi. W późniejszym czasie będzie również pomocny podczas karmienia maluszka, odciążając kręgosłup mamy. A gdy dziecko podejmie pierwsze próby siadania rogal zabezpieczy je przed wywróceniem na bok. 

Najważniejsze zalety z użytkowania Rogala ciążowego XL:

Ergonomiczny kształt poduszki. Zapewnia mamie i dziecku komfort podczas użytkowania.
Silikonowe wypełnienie gwarantuje właściwą elastyczność rogala. Dzięki czemu dłużej utrzymuje nadany kształt.
Wypełnienie i bawełniany pokrowiec (100% bawełny) gwarantują odpowiedni przepływ powietrza. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się rodzica oraz dziecka, co eliminuje tym samym uczuciu dyskomfortu.
Zdejmowany pokrowiec na zamek błyskawiczny. Wygoda użytkowania powinna dotyczyć również konserwacji, dlatego zastosowaliśmy pokrowiec, który w łatwy sposób można zdjąć i wyprać w pralce.
Możliwość uzupełnienia wkładu silikonowego . Po dłuższym czasie użytkowania wkład silikonowy ulega naturalnemu skompresowaniu. W związku z tym, aby umożliwić w prosty sposób uzupełnienie jego stanu poszycie wkładu również wyposażyliśmy w zamek błyskawiczny. 

wymiary 180/35 cm