Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Topcom Kidzzz

Topcom Kidzzz
TOPCOM to belgijska firma funkcjonująca na rynku telekomunikacyjnym całej Europy od 1991 r. W 2007r. firma podjeła decyzję o wydzieleniu linii produktów w zależności od ich przeznaczenia, wobec czego powstała marka Topcom Kidzzz.
 
W 2007r. na międzynarodowych targach w KOLONII debiutują produkty marki TOPCOM KIDZZZ. TOPCOM KIDZZZ to linia produktowa dedykowana rodzicom w celu ułatwienia im codziennych obowiązków związanych z opieką nad małymi dziećmi i niemowlakami. Zgodnie z misją firmy wszystkie urządzenia są estetyczne i nowoczesne, a jednocześnie łatwe w instalacji i intuicyjne w obsłudze dla każdego użytkownika. 
 
TOPCOM gwarantuje wysoką jakość swoich produktów dzięki specjalistom i inżynierom zatrudnionym zarówno w belgijskiej siedzibie firmy jak i w chińskim oddziale zlokalizowanym nieopodal największych fabryk. Dodatkowo poza grupą własnych inspektorów jakości, obecnych podczas każdej produkcji dla TOPCOM’u, firma współpracuje przy każdej zewnętrznej inspekcji i testach jakości z niemiecką firmą certyfikującą TUV dokumentującą bezpieczeństwo i jakość produktów. 
 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE oraz spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna