Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Ceba Baby

Ceba Baby
Początki firmy Ceba sięgają 1990 r., kiedy to dwóch, poznających uroki rodzicielstwa inżynierów, postanowiło wprowadzić na polski rynek, innowacyjne w owym czasie, elektroniczne nianie. Nie przeszło im wtedy przez myśl, że za niecałe 20 lat będą tworzyć jedną z największych marek w branży dziecięcej i to dzięki zupełnie innym produktom, niż te, od których zaczynali.

Wysoka jakość, bezpieczeństwo i estetyka to wartości, które przyświecały założycielom firmy od samego początku. Materiały pozyskiwane tylko od sprawdzonych dostawców, indywidualnie projektowane wzory i liczne certyfikaty to elementy, które złożyły się na sukces firmy i sprawiły, że od lat cieszy się ona uznaniem rodziców.

Poprzez jakość rozumieją przede wszystkim staranne wykonanie. Już na etapie produkcji testują wszystkie elementy, do każdego z nich podchodząc z jednakową uwagą. Bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców to dla wszystkich najcenniejsza nagroda. Pomagają w stworzeniu bezpiecznego i przyjaznego otoczenia dla nowo narodzonego dziecka. Podczas projektowania dbają o najdrobniejsze szczegóły. Zwracają uwagę na to, aby zamki w pościeli były schowane, a materiały nie podrażniały skóry maleństwa. Harmonijna kolorystyka i urokliwe wzornictwo to ważni sprzymierzeńcy w staraniach o uśmiech na twarzy dziecka.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna