Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Arti

Arti
ARTI - od ponad 30 lat działają jako producent, importer i dystrybutor artykułów dla dzieci. Przez ten czas stali się znani jako solidny i rzetelny dostawca produktów dla dzieci w Polsce, zyskując uznanie kolejnych pokoleń Rodziców.

Od ponad 15 lat są identyfikowani jako jeden z największych, a przede wszystkim solidny dostawca łóżeczek, krzesełek, fotelików, zabawek dla dzieci. Jako ogólnopolska hurtownia artykułów dla dzieci i dystrybutor wysokiej jakości artykułów dla dzieci zdobyli zaufanie wielu Klientów. Świadczy choćby fakt o ich szerokiej ofercie, która jest akceptowana przez Rodziców. 

Opracowując nowe produkty dla dzieci planują, a następnie produkują lub dobierają do oferty produkty wyróżniające się takimi kryteriami jak: bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka. Ich celem jest tworzenie i doskonalenie oferowanych artykułów dla dzieci. Mimo tego starają się, aby ich zabawki stanowiły niezapomniany prezent dla dziecka i sprawiały wiele radości. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
Krzesełko do karmienia New Style
219,00 zł
289,00 zł