Kategorie

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub porozmawiaj z nami on-line.

telefon +48 727 615 176
e-mail biuro@BabyStork.pl

 

ggCentrum Obsługi Klienta (47181570)

Tryb SkypeMe™!Centrum Obsługi Klienta (sklepbabystork)

Fotelik Maxi-Cosi CabrioFix

Producent: Maxi-Cosi
Dostępność:
Jest Jest
 (101 szt.)
Czas realizacji: 48 h
  • Kolor
  • Akcesoria do nosidełka
  • Akcesoria samochodowe
szt.
460,00 zł

Fotelik Maxi-Cosi CabrioFix 
Fotelik CabrioFix firmy Maxi-Cosi to doskonały przenośny, wielofunkcyjny fotelik samochodowy dla najmłodszych dzieci, od pierwszych dni życia do chwili gdy osiągną wagę 13 kg.
Model ten został wyposażony w najnowsze rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń dzieci podczas jazdy samochodem oraz akcesoria niezbędne dla bezpieczeństwa i komfortu niemowlęcia. Niestabilną, dużą i ciężką główkę dziecka w pierwszych miesiącach jego życia chroni solidny wałeczek ochronny. SPS - boczny system ochrony , dodatkowo chroni głowę dziecka podczas bocznych uderzeń.
Bardzo praktyczny daszek naciągany na pałąk ochroni dziecko przed słońcem , wiatrem lub opadami - przydatny zarówno w czasie jazdy samochodem, a niezbędny wtedy gdy dziecko korzysta z fotelika poza autem. Zawsze "pod ręką", bo chowany w listwie skorupy fotelika. Szybki i wygodny system regulacji szelek ułatwia rodzicom sprawne oraz prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. By szelki barkowe przebiegały prawidłowo nad ramionami dziecka w oparciu fotelika przewidziano szczelinki umożliwiające przełożenie szelek na odpowiednią wysokość.
Szelki spina centralny zamek. Zaczepy z obu boków fotelika pomogą przygotować pasy , tak by nie były przekręcone podczas wpinania malucha do fotelika. Otulinki na szelki, niezbędne na lato, ochronią dziecko przed bezpośrednim kontaktem z pasami - podrażnieniami lub otarciami. Z tyłu skorupy znajduje się praktyczny pojemnik na drobiazgi. Możliwość wypięcia tapicerki. Cały fotelik łatwy w utrzymaniu w czystości.
Ten model jak wszystkie inne foteliki Maxi-Cosi dla dzieci do 13 kg. można wpinać do stelaży wózków Maxi-Cosi i Quinny pasuje też do stelaży innych firm przy pomocy odpowiednich adapterów..

 

Cabrio_montaz

Fotelik CabrioFix może być stosowany z trzema podstawami co poprawia bezpieczeństwo i komfort użytkowania:

  • Baza FamillyFix to najnowszej generacji elektroniczna baza wpinana do systemu Isofix, z możliwościa wymiennego montażu fotelików w dwóch kolejnych klasach wagowych 0-13 kg i 9-18 kg, co sprawia, że jest ona częścią kompletnego systemu dla dzieci od 0 do ok 4 lat. Można stosować z fotelikami : CabrioFix ( 0-13kg) lub Pebble ( 0-13kg) , a następnie  Pearl (9-18kg) 
  • Baza EasyFix do mocowania w samochodach z systemem ISOFIX do fotelików CabrioFix
  • Baza EasyBase 2 do mocowania w samochodach bez systemu ISOFIX, za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa dostosowana do fotelików CabrioFix i Peble (0-13 kg).


Udowodnione bezpieczeństwo!!!

• Doskonałe oceny w testach, w połączeniu z bazami FamilyFix i EasyFix
• Łatwy montaż za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub bazy FamilyFix lub EasyBase 2
• Najwyższy z możliwych poziom bezpieczeństwa IsoFix oraz łatwość obsługi w połączeniu z bazą FamilyFix, pasującą także do siedziska Pearl, dla malucha 
• System Ochrony Bocznej dla jak najlepszego zabezpieczenia podczas uderzeń bocznych
• Fotelik CabrioFix montowany na bazie FamilyFix oferuje dodatkową  pozycję, dającą dziecku wiecej  miejscca na nóżki, dzięki niej może ono dłuższej  bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy
• Zatwierdzony zgodnie z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa, normąECE R44/04.

ADAC Award: CabrioFix + FamilyFix - Good                                         


Przeczytaj relację matki, której dziecko przeżyło dachowanie dzięki fotelikowi Maxi-Cosi CabrioFix:

Relacja matki dotycząca bezpieczeństwa z fotelikiem Maxi-Cosi CabrioFix

Dane techniczne:

Grupa 0+ (do 13 kg, do 15 m-cy)
Montaż tyłem do kierunku jazdy
Wymiary zewn. (wys/szer/gł) 39-55/45/67 cm
Wymiary wewn. (wys/szer/gł) 48/25/27 cm
Pasy bezpieczeństwa zintegrowane, 3 punktowe
Regulacja wys. pasów 3 stopniowa
Waga 3,5 kg
Certyfikat ECE R44/04
Gwarancja 12 miesięcy

montaż fotelika cabriofix zdjęcie 1montaż fotelika cabriofix zdjęcie 2montaż fotelika cabriofix zdjęcie 3